2923 fachowców
komentarze
kontakt

Biuro Turystyczne - C.H. RONDO IIp.

Czarnieckiego 1/21
73-110 Stargard Szczeciński
  • Currently 0/6 (total votes: 0)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Rating: 0.0/6 (votes: 0)

* Wycieczki lotnicze i autokarowe * Bilety lotnicze i autokarowe * Przewozy na lotniska w Berlinie i Goleniowie * Ubezpieczenia * Karty Euro26 i ISIC

Komentarze

Ewa

Hej, podrozowalam do tej pory z roznymi biurami ze Szczecina, od 2 sezonow po dobrej opinii znajomych poszlam do Ronda w Stargardzie. Milo mnie zaskoczyla obsluga i oferta, ceny lepsze niż w Szczecinie, można się umowic na godzine, Pan w Biurze jest przede wszystkim obiektywny. Mowi jak jest, co poleca, czego nie wybierac (to ważne). Mialam dwa razy extra wakacje i teraz tez jedziemy od z biura w Rondzie. Dodam, ze mogłam tez kupic ubezpieczenie podróżne i do sportow ekstrymalnych, którego nie mogłam dostać w innym biurze. No i kontakt, rzecz najwazniejsza. Jak miałam problem na lotnisku w Poznaniu to dzwoniłam o 21 w niedziele i bez problemu otrzymałam pomoc. Także może komus pomoge z wyborem biura.

Dodaj opinię

W okolicy

Biuro Turystyki INA-TOUR
73-110 Stargard Szczeciński
Słoneczna 6
Zobacz
Maria-Tour. Biuro turystyczne
Stargard Szczeciński
Władysława Łokietka 3A
Zobacz
Al'Tur. Agencja turystyczna
73-100 Stargard Szczeciński
Ks. kard. Wyszyńskiego 6
Zobacz
Biuro Podróży Go Travel
73-110 Stargard Szczeciński
Bolesława Chrobrego 8
Zobacz

Zrzeszamy tylko te biura podróży, dla których najważniejsze jest indywidualne podejście do każdego klienta, dokładne poznanie i zrozumienie jego potrzeb i oczekiwań, a w dalszej kolejności - zaoferowania na tej podstawie wypoczynku dostosowanego do preferencji Klienta. Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu.